CYBE cykloservis
K Jezírku 81, Křenice
250 84 pošta Sibřina
tel.: 603 475 030, 739 025 163
cybe@cybe-cykloservis.cz

Prodej jízdních kol a doplňků:

Jsme autorizovaní prodejci značkových jízdních kol MARIN, SUPERIOR, APACHE.

Při zakoupení nového kola v naší prodejně, od vás vykoupíme vaše staré kolo.

V momentě, že si u nás zakoupíte nové kolo, nabízíme Vám možnost odkupu Vašeho starého kola. Kolo přivezte, náš mechanik kolo prohlédne a nabídne Vám částku, za kterou kolo odkoupíme. O tuto částku se Vám poníží cena nového kola. Samozřejmostí je i výměna jednotlivých komponentů na kole, které Vám nebudou vyhovovat nebo je chcete vyměnit z jiných důvodů. Samozřejmě se podle toho upraví i cena.

Něco málo o jednotlivých značkách jízdních kol.

MARIN:

Kultovní kalifornská značka sídlící na jednom z nejzajímavějších míst v USA u úpatí hory Mt. Tamalpais označované jako místo vzniku horských kol, která před dvaceti pěti lety začala s výrobou jízdních kol. Ve všech svých kategoriích se kola MARIN vyznačují skvělou geometrií rámů, kvalitními komponenty, velmi vytříbeným designem a prvotřídním zpracováním až do nejmenších detailů. O kvalitě svědčí i celoživotní záruka na rámy. Názvy jednotlivých modelů kol jsou současně názvy městeček, významných míst a cyklistických stezek v Marin County. Kvalita těchto kol se samozřejmě odráží i v ceně. V nabídce najdete kola horská, sjezdová, krosová, silniční, fitnes a dětská. Za zmínku stojí i spousta značkových doplňků jako jsou gripy, dresy, trička, mikiny atd.

www.marinbikes.cz

SUPERIOR:

Český výrobce kol, spolupracující s předními světovými výrobci cyklo komponentů. Na na trhu působí od roku 1992. Velice kvalitní kola pořídíte od 8.500,- Kč.
V nabídce jsou i vysoce kvalitní kola celokarbonová nebo celoodpružená. Vysoká kvalita těchto kol se odráží i v ceně takového kola. Co do typů kol nabízíme horská, krosová, silniční a dětská.

www.superior.cz

APACHE:

Značka, která nemůže v naší nabídce chybět. Česká firma vyrábějící kola od roku 2000. Apache mají několik charakteristických znaků, které je odlišují od běžných kol. Jsou postavena na špičkových rámech od prestižních dodavatelů a osazena komponenty světových značek.V názvech kol a designu se výrobce nechává motivovat indiánskou tématikou. Ta se odráží v jednotlivých modelech. Modely začínají na cenové hranici 8.000,- Kč. Zajímavostí této značky je, že kromě modelů horských, krosových, silničních a dětských kol zařadil do kolekce Poprvé bylo do naší kolekce zařazeno elektrokolo.

www.apache-bike.cz

Na všechna kola, u nás zakoupená, poskytujeme dvě garanční prohlídky. Jednu po ujetí 200 km, druhou po ujetí 500 km. Garanční prohlídky jsou samozřejmě bezplatné. Jen je potřeba nás předem telefonicky kontaktovat a domluvit si termín provedení. Garanční prohlídky provádíme na počkání, zdržíme Vás cca.30min. Obě garanční prohlídky by měly proběhnout v průběhu jednoho roku.


DOPLŇKY A KOMPONENTY:

Na kolo u nás zakoupíte téměř vše. Doplňky a komponenty, u nás zakoupené, jsme schopni Vám na kolo namontovat a to samozřejmě zdarma. Prodáváme doplňky a komponenty značek SHIMANO, BBB, RITCHEY, SUNTOUR, KOOL STOP, RUBENA, MICHELIN, SRAM, SPORT ARSENAL, POLEDNIK, ROCK SHOX, EXU, FSA.


Něco málo z podzimního testování Marin Rift Zone 1 (Voděradské Bučiny 2018)

Sběrné místo s. zakázek

panáček
Nachází se v obci Bobnice (u Nymburku).
Přivezte kolo na sběrné místo, my ho zdarma přepravíme do našich servisních prostor, kolo opravíme a přivezeme zpět.
Následně Vás budeme informovat, že si můžete kolo neprodleně vyzvednout.
Podrobnější informace, kde se sběrné místo nachází viz. Kontakty

Dětský domov Radost

Máme v patronaci dětský domov Radost, v Praze 10 - Dolních Měcholupech.

Dětský domov Radost

Facebook

Najdete nás na Facebooku.

FACEBOOK

Ověřená firma


CYBE cykloservis - idatabaze.cz
© 2020 CYBE cykloservis, K Jezírku 81, 250 84 Křenice, Praha-východ, tel.: 603 475 030, 739 025 163